Чавес заговорив про наступника

Лідер Венесуели Уго Чавес вперше заговорив про свого наступника в тому випадку, якщо народ проголосує проти конституційної реформи на референдумі 2 грудня.

"Якщо ми програємо на всенародному референдумі, то маємо замислитись над тим, хто мене зможе замінити після закінчення моїх президентських повноважень у 2012 році," - заявив Чавес, виступаючи перед своїми прихильниками в Каракасі, повідомляє аргентинська газета "Ла Насьон".

"Мені доведеться вже наступного дня після референдуму серйозно замислитись про те, кому я зможу передати кермо влади, після того, як піду з поста глави держави в 2013 році," - додав президент.

При цьому він заявив, що перемога на референдумі дозволила б йому "значно прискорити проведення у країні соціалістичної революції 21-го століття".

Чавес пропонує внести в конституцію 69 поправок. Найзначущіші серед них – скасування обмеження на кількість переобрань на пост президента країни та збільшення президентського терміну з шести до семи років.

Згідно з останніми опитуваннями громадської думки, більше 60 відсотків венесуельців виступають проти пропонованих лідером Венесуели змін у конституції країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: