Чавес закликав батьків не купувати дітям різдвяних подарунків

Президент Венесуели вважає, що мешканці країни впали у споживче божевілля і закликає замість того, щоб дарувати подарунки розповідати дітям історії про національних героїв.

Венесуельський лідер Уго Чавес закликав жителів своєї країни припинити "споживче божевілля" і замість того, щоб дарувати дітям подарунки на Різдво, читати їм історії про національного героя Венесуели Симона Болівара.

"Заради бога, припинимо це, покладемо цьому край! Це божевілля, це споживче, капіталістичне божевілля, яке змушує нас втрачати духовні цінності. Сядемо з дітьми і розповімо їм історії про Болівара, про Батьківщину", - заявив Чавес напередодні свята в ефірі місцевого телеканалу.

На його думку, венесуельцам також слід відмовитися від звички купувати в Різдво новий одяг та іграшки.

Чавес відзначив, що немає сенсу купувати новий одяг напередодні Різдва, тому що прибуток від цього отримують "не ті, хто продає одяг, (а) власники цього - багатії, великі розповсюджувачі, які збільшують свій прибуток у грудні та січні, отримуючи вигоду від людей".

"І люди сходять з розуму, купуючи іграшки, і це нав'язується дітям, (потрапляє) в розум невинних дітей через телевізор, за допомогою пропаганди, з усіх боків... Я закликають від усього серця відкласти в сторону ці гріхи", - сказав Чавес.

Більшість жителів Венесуели - католики і Різдво вони відзначають у ніч з 24 на 25 грудня.

Раніше венесуельський президент закликав своїх громадян поліпшити енергетичний баланс країни нестандартними методами. Зокрема, ходити в туалет з ліхтариком, щоб допомогти країні подолати енергетичну кризу; не митися в душі більше трьох хвилин, оскільки через низький рівень води у водосховищах виникають часті перебої з електрикою.

Крім того, наприкінці жовтня Футбольна федерація Венесуели на заклик Чавеса повідомила про перенесення вечірніх футбольних матчів на денний час, щоб не вмикати освітлення на стадіонах.

Читайте також:

Чавес перейменував найвищий у світі водоспад

Уго Чавес звинуватив американців у порушенні кордону

Колумбія і Венесуела готуються до війни

Чавес назвав Обаму "лауреатом Нобелівської премії війни"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: