Чавес запропонував Лукашенкові створити новий "союз нерушимый республик свободных"

Чавес із Лукашенком створять імперію із своєю системою, яка буде збагачувати всіх. Крім того, у Венесуелі збиратимуть білоруські трактори.

Президент Венесуели Уго Чавес в ході візиту до Мінська запропонував білоруському колезі Олександрові Лукашенкові об'єднатися, щоб створити єдину стратегію, яка "пошириться на весь світ".

"Ми обговоримо умови, щоб нам ще більш об'єднатися. Ми повинні створити щось нове, адже сьогоднішня (світова) система служить меншині, щоби збагачуватися. Але більшості вона не служить", - сказав Чавес під час переговорів з Лукашенком у вузькому складі в середу в Мінську. "Ми повинні створити якийсь союз республік, вільних республік", - сказав венесуельський лідер.

Чавес також відзначив, що "Лукашенко був майже невідомий Латинській Америці, а сьогодні його всі знають в Латинській Америці, знають, де знаходиться Білорусія".

На початку зустрічі Лукашенко заявив, що вважає за можливе вже в найближчій перспективі значно розширити торгово-економічні відносини з Венесуелою, збільшивши товарообіг між країнами. "Ми вже немало зробили, і зробили практично. Сьогодні у нас сотні мільйонів (доларів США) товарообіг, а якщо остаточно реалізуємо те, що намітили, то це вже будуть мільярди", - підсумував білоруський президент.

"Бачу по твоїх очах, настроєві, що тобі тут подобається", - сказав Лукашенко Чавесу. Венесуельський президент відповів: "Я тут відчуваю себе як риба у воді". Лукашенко додав: "Бачу, тобі подобається, що білоруси роблять у Венесуелі. А якщо це подобається, то ми все зробимо". Він повідомив, що найближчим часом в Каракасі запропонує обговорити нові напрями співпраці з Венесуелою.

"Коли?" - запитав Чавес. "Як тільки скажеш, так і приїду, - відповів Лукашенко. - Ми проїдемо всю Венесуелу, можливо, щось ще придумаємо в наших стосунках". Чавес додав: "Подумаємо, і розвиватимемося дальше". Він допустив, що президент Білорусі зможе відвідати Венесуелу в листопаді-грудні цього року.

Чавес повідомив також, що під час вчорашніх відвідин Мінського автомобільного заводу йому "сподобалося бути водієм автобуса". "Ми це зробимо у Венесуелі (збірку білоруської техніки)", - пообіцяв Уго Чавес.

Нагадаємо, під час візиту до Росії президента Венесуели Уго Чавеса, який триватиме 9-10 вересня, можливе підписання нових контрактів на постачання Венесуелі військової техніки.

За даними джерел в оборонно-промисловому комплексі Росії, зараз готується низка нових контрактів, а їх підписання може бути приурочене до відвідин Чавесом російської столиці.

Читайте також:

Чавес попередив про можливу війну з США

Чавес закликав армію і народ Венесуели готуватися до війни з Колумбією

Росія створила супер-зброю, здатну зупиняти танки та літаки

Чавес не розмістить у Венесуелі військових баз Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: