Чавес запропонував Обамі позичити свого міністра

Уго Чавес вважає, що досвід венесуельського міністра торгівлі став би в нагоді адміністрації президента США.

Президент Венесуели Уго Чавес пропонує американському президенту Бараку Обамі тимчасово надати венесуельського міністра торгівлі Едуардо Самана для вирішення в США проблем, пов'язаних із захистом прав власників кредиток.

Про це він заявив у ході щотижневої програми "Алло, президент", яка транслювалася по національному телебаченню.

"Обама, якщо хочеш, я направлю тобі Самана на тиждень. В нього багатий досвід у цій області", - сказав Чавес.

Таким чином венесуельський лідер відреагував на заяву Обами про необхідність терміново схвалити закон, що регламентує правила використання кредитних карток і захищає їх господарів від раптового підвищення емітентами штрафів і відсотків по заборгованості.

"Коли ми зробили це у себе вдома, всі кричали: "Чавес - диктатор". Зараз Обама, виходить, диктатор", - додав президент Венесуели. При цьому він пригадав слова Фіделя Кастро, що характеризував американського президента як "розумну людину з добрими намірами". "Але благими намірами часто постелено дорогу в пекло", - резюмував Чавес.

Венесуельський лідер в недільній телепрограмі також повідомив, що "найближчим часом" в руки держави перейде філіал іспанського банку Сантандер і буде продовжено прискорену націоналізацію сільськогосподарських земель, які використовуються латифундистами не за призначенням.

Читайте також:

У Венесуелі розкрито змову проти Уго Чавеса

Уго Чавес подарував Обамі острів

Венесуела відновлює дипломатичні стосунки з США

Чавес пропонує перенести в'язницю Гуантанамо до Венесуели

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: