Чавес заявив, що Бог - венесуелець

Президент Венесуели пообіцяв своїм громадянам, що з енергетичної кризи їм допоможуть вийти Бог і природа.

Президент Венесуели Уго Чавес заявив, що подолати енергетичну кризу країні допоможуть Бог і природа.

"Ці убогі сподіваються, що дощу не буде. Але він піде, тому що Бог - венесуелець. Він не може бути підлим. Природа з нами", - сказав Чавес, під "убогими" маючи на увазі опозиціонерів.

Він також вибачився перед місцевими мешканцями, які страждають від відключення електрики. Чавес запропонував венесуельцям ставитися до енергетичної кризи, як до того, що їх посадили на дієту. "В цьому випадку - на електричну дієту", - додав президент.

У Венесуелі з початку року гострий дефіцит електрики через те, що засуха знизила рівень води в гідротехнічних спорудах, які забезпечують дві третини енергетичних потреб країни. Сильна засуха призвела навіть до висихання найбільшого у світі водоспаду Анхель, розташованого на території національного парку Канайма на півдні Венесуели.

Через брак електроенергії Уго Чавес оголосив у Венесуелі надзвичайний стан. Ця криза може призвести до того, що економіка країни другий рік поспіль продовжить падіння, а позиції Чавеса можуть серйозно похитнутися. На думку аналітиків, обмеження у використанні електроенергії, разом з браком питної води і високим рівнем злочинності, вже знизили рейтинг популярності Чавеса до 50%.

Читайте також:

Найвищий в світі водоспад Анхель висох

У Венесуелі оголошено надзвичайний стан через брак електроенергії

На прес-конференції Чавеса вимкнули світло

Президент Венесуели пред'явив ультиматум світовому автопрому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: