Чавеса не можна критикувати!

Президент Венесуели Уго Чавес загрожує депортацією іноземцям, які дозволяють собі критикувати владу країни.

Уго Чавес
Уго Чавес заборонив іноземцям критикувати його. (Фото: archi.ru)

Президент Венесуели Уго Чавес погрожує депортацією іноземцям, які дозволяють собі критику на його адресу та на адресу уряду країни. 

Лідер Венесуели доручив своїм підлеглим ретельно стежити за висловами закордонних офіційних осіб, які приїздять до країни, і, якщо їхні вислови будуть розцінені як неналежні, відразу висилати таких людей. 

"До яких пір ми збираємося дозволяти іноземцям з будь-якої країни світу приїжджати до нас додому, говорити про те, що тут диктатура, президент - тиран, і ніхто з цим нічого не робить?", - з таким питанням Чавес звернувся до свого народу в щотижневій промові, яка транслюється місцевими телебаченням і радіо. Президент відразу ж натякнув, що має на увазі "деяких джентльменів, які приїжджають до Венесуели на конференції". 

Уго Чавес
Архів
Та обіцяє вислати з Венесуели порушників цієї заборони. (Фото: ghetto.in.ua)

Можливо, йдеться про недавній візит до Венесуели Мануеля Еспіньо, лідера консервативної правлячої партії Мексики, який піддав політику Каракаса критиці. 

В своїй шестигодинній промові Чавес також завірив венесуельських бізнесменів, що права власності в країні поважаються і поважатимуться соціалістичним урядом Венесуели. 

Чавес пообіцяв також скасувати закон, що перешкоджає йому багато разів обиратися на пост президента. Якщо народ підтримає цю ініціативу, Чавес зможе керувати країною до 2021 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: