Чавеса обурив серіал про товсту секретарку Венесуелу та її собаку Уго

Персонаж, що носить ім'я країни, представлений у серіалі як "невихована, товста і зарозуміла особа", і це є вкрай образливим для Венесуели, заявив Чавес.

 У Венесуелі серіал колумбійського виробництва Chepe Fortuna про секретарку на ім'я Венесуела і її собаку на прізвисько Маленький Уго зняли з ефіру на вимогу венесуельської влади. Остання вважає, що серіал ганьбить репутацію країни. Президент країни Уго Чавес назвав показ серіала ганьбою для Венесуели.

Відомство Conatel, яке контролює телекомунікації, ще у четвер, 13 січня, направило лист венесуельському телеканалу Televen, в ефірі якого транслювався Chepe Fortuna, з вимогою припинити його показ.

Як повідомлялося в листі, серіал сприяв поширенню "політичної нетерпимості".

Така пильна увага влади до телешоу викликана тим, що ряд його героїв носить "неполіткоректні" імена. Зокрема, одна з героїнь серіалу - недобросовісна секретарка, яка, на думку влади, асоціюється "з незаконною діяльністю, настирливістю і вульгарністю" - носить ім'я Венесуела. У той же час сестра Венесуели - її повна протилежність - зветься Колумбією.

Крім того, ім'я собаки секретарки - Маленький Уго - недвозначно вказує на президента Венесуели Уго Чавеса, який також висловив обурення крамольним серіалом.

"Яка ганьба для Венесуели! Ця" мильна опера "просто жахлива!", - заявив Чавес у суботу, виступаючи перед парламентарями.

Персонаж, що носить ім'я країни, представлений у серіалі як "невихована, товста і зарозуміла особа", і це є вкрай образливим для Венесуели, заявив Чавес.

Як повідомляється, Televen є приватним каналом, який підтримує нейтральну позицію по відношенню до уряду Чавеса.

Читайте також:

Чавес хоче бачити актора Шона Пенна на посаді посла США

Уго Чавес носить годинник Casio за 25 доларів

Чавес: спасибі, друже Янукович, за те, що мене запросив

Чавес нагодував Мєдвєдєва солодощами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: