Чавесу порадили помовчати

Президенту Венесуели, відомому своїми полум'яними промовами, лікар порадив помовчати кілька днів.

Лікар президента Венесуели Уго Чавеса порадив йому помовчати кілька днів через хворе горло.

Про це венесуельський лідер розповів в ефірі свого щотижневого ток-шоу. "На мені трохи позначилося інтенсивне, тривале і постійне використання моєї гармати", - пояснив Чавес, викликавши сміх в аудиторії. Він відзначив, що мовчання не стане для нього кращими ліками.

За словами президента, він заявив докторові, що не зможе таким чином лікуватися, тому що раніше йому вдавалося утримуватися від полум'яних промов не більше доби.

Чавес часто жартує щодо свого красномовства і безуспішно намагається скоротити багатогодинні виступи. Так, в своєму недільному шоу він іноді говорить без перерви з п'ять годин, а в січні його виступ в парламенті тривав близько семи годин.

У листопаді 2007 року нестриманість президента Венесуели викликала дипломатичний скандал. На засіданні Ібероамеріканського саміту Чавес почав перебивати виступаючого прем'єр-міністра Іспанії Хосе Луіса Родрігес Сапатеро, й іспанський король Хуан Карлос I порадив венесуельцеві "заткнутися".

Хвороба горла, можливо, викликана активною участю Чавеса в передвиборчій кампанії і в підготовці референдуму, на якому громадяни країни висловилися за зняття обмежень президентського терміну.

Читайте також:

Уго Чавес: кубинці плачуть. Фідель Кастро гуляє по Гавані

Чавес заявив, що попередив переворот

День, коли Чавес прийшов до влади, оголосили святом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: