Чеченського правозахисника Тітієва достроково випустили з колонії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там задовольнили його прохання про дострокове звільнення.

Відомого чеченського правозахисника та очільника місцевої філії правозахисного центру "Меморіал" Оюба Тітієва випустили з колонії за умовно-достроковим звільненням.

Про це повідомляє ТАСС.

"Суд задовольнив [прохання]. Якби всі процеси проходили в такому режимі, як сьогодні, думаю, гострих моментів в судових процесах було б набагато менше. Для нього це була дуже приємна новина", - заявив адвокат Петро Заїкін.

За його словами, Тітієв вийде на свободу за УДЗ вже 21 червня.

Нагадаємо, Оюба Тітієва затримали 9 січня 2018 року. Офіційною причиною стала знайдена в його автомобілі марихуана, але сам Тітієв заперечує свою провину. У "Меморіалі" повідомляють, що поліцейські погрожували родичам чоловіка, аби схилити його до зізнання. В організації вважають справу сфабрикованою та нагадують, що у республіці і раніше переслідували активістів та журналістів, а за офіційну причину брали зберігання наркотиків.

У березні 2019 року суд визнав Тітієва винним та засудив до чотирьох років колонії-поселення. Перед тим правозахисник отримав від ПАРЄ престижну премію імені Вацлава Гавела.

ВідеоПремію імені Вацлава Гавела присудили арештованому чеченському правозахиснику

Парламентська асамблея Ради Європи присудила премію з прав людини - цьогоріч лауреатом став Оюб Тітієв. Він очолює чеченську філію правозахисного центру "Меморіал" і з січня перебуває під арештом. Чоловіка затримали нібито через те, що знайшли наркотики у його машині. Сам Тітієв та його колеги справу вважають сфабрикованою, кажуть - арешт - це помста за правозахисницьку діяльність. 

Премію імені Вацлава Гавела присудили арештованому чеченському правозахиснику

Залиште свій коментар

Вибір редакції