Чечня залишиться під контролем ФСБ

Дмитро Мєдвєдєв закликав ФСБ не послабляти контроль над територіями, де зберігається можливість терористичних актів.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив директору ФСБ Олександру Бортникову розглянути питання про зняття режиму контртерористичної операції в Чечні, який діє вже більше дев'яти років.

Але заявив, що служба безпеки має продовжувати контролювати ситуацію, "вводячи у разі потреби і окремі елементи контртерористичного режиму і проводячи необхідні дії як в Чеченській республіці, так і в інших наших південних республіках, в яких зараз зберігається загроза терористичних актів".

"Цю роботу не можна ні зупиняти, ні послабляти. Ми маємо, з одного боку, створювати нові можливості для громадян, для залучення інвестицій і створення нових робочих місць в Чечні, але з іншого боку - послідовно і жорстко боротися з терористами", - наголосив російський президент.

Нагадаємо, 25 березня президент Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що "чеченський народ виграв боротьбу з міжнародним тероризмом" і контртерористична операція в республіці, також відома як Друга чеченська війна, буде офіційно завершена наприкінці березня 2009 року.

Це питання буде розглянуто на засіданні Національного антитерористичного комітету РФ.

Читайте також:

Війна в Чечні офіційно завершиться в кінці березня

Росія готується до військового удару з боку США

Охоронця Кадирова убили за розповіді про звірства президента

Росія програла чеченцям в Євросуді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: