Чехи почали збирати ручки для свого президента

Приводом для акції стало викрадення Вацлавом Клаусом протокольної ручки під час зустрічі з главою Чилі Себастьяном Піньєра.

У Чехії стартувала акція зі збору ручок для президента країни Вацлава Клауса. Акцію організували двоє чехів Радек Ржегачек і Ян Козак. Щоб зробити збір ручок централізованим, вони створили відповідну групу в соціальній мережі Facebook.

Приводом для акції стало викрадення Вацлавом Клаусом протокольної ручки під час зустрічі з главою Чилі Себастьяном Піньєра. На відеозаписі, який з'явився в Інтернеті, видно, як Клаус з незворушним виглядом привласнює собі протокольну ручку в той час, як його чилійський колега виступає з промовою перед журналістами.

У рамках акції "Зберемо ручки для пана президента!" чехи закликали своїх співвітчизників зібрати якомога більше ручок, олівців, фломастерів, крейди і інших пишучих предметів і відправити їх поштою Клаусу.

Козак і Ржегачек сподіваються, що збір ручок допоможе президентові заповнити дефіцит речей для писання. "З нашою допомогою президенту більше не доведеться позичати чужі ручки в закордонних поїздках", - відзначили організатори акції.

Ті, хто бажає взяти участь у зборі ручок, повинні відправити посилку президенту 2 травня. Наразі згоду взяти участь в акції висловили майже п'ять тисяч осіб.

Читайте також:

Янукович довго тренувався вимовляти "Бруней", щоб не оконфузитися

Лукашенко назвав себе першим президентом Росії (відео)

Президент Чилі наспівав у Німеччині гімн Третього рейху

ВідеоВикрадення Вацлавом Клаусом протокольної ручки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: