Чехи протестують!

Більше 35 тисяч осіб учора взяли участь у мітингу протесту проти соціально-економічних реформ чеського уряду. Акція пройшла в центрі Праги.

Мірек Тополанек (Фото: i2.ct24.cz)
Мірек Тополанек (Фото: i2.ct24.cz)
Більше 35 тисяч осіб учора взяли участь у мітингу протесту проти соціально-економічних реформ чеського уряду. Акція пройшла в центрі Праги на Вацлавській площі, передає ІТАР-ТАРС.

Лідери Чесько-Моравської конфедерації профспілок (ЧМКП), основного організатора мітингу, залишилися задоволені його підсумками. Профспілки розраховують на активізацію діалогу з кабінетом міністрів прем’єр-міністра Мірека Тополанека. У випадку, якщо їхні вимоги не будуть враховані, профспілки загрожують загальнонаціональним страйком.

ЧМКП вважає, що проект урядових реформ, який планується затвердити в парламенті вже найближчими тижнями, завдасть шкоди інтересам малозабезпеченим і середньому класові. Плановані перетворення в оподатковуванні підуть на користь тільки заможним громадянам.

Сьогодні ж Тополанек підтвердив готовність уряду до конструктивного діалогу з профспілками. Прем’єр висловився з приводу необхідності реформ, мета яких - зниження бюджетного дефіциту та заохочення підприємницької активності громадян. Він не сумнівається, що перетворення "принесуть користь усім членам суспільства".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: