Чехи збираються легалізувати проституцію

Чехи вважають, що повії повинні платити податки, робити внески у фонд соціального страхування і регулярно проходити медичне обстеження.

У Чехії міська Рада столиці запропонувала легалізувати в країні проституцію.

Як, зокрема, зазначив віце-мер Праги Рудольф Блажек, підготовлений проект закону, що легалізував у країні проституцію, який передбачається внести до парламенту Чехії.

"Проституція була б легальною за умови отримання відповідного дозволу від влади, - зазначив він. - Зацікавлені особи повинні платити податки, робити внески у фонд соціального страхування і регулярно проходити медичне обстеження".

Як стало відомо, відповідно до законопроекту дозвіл на заняття проституцією могли б отримати тільки особи віком від 18 років, які будуть працювати в публічних будинках, власних будинках і квартирах або у клієнта.

Водночас, підготовлений проект закону забороняє публічну пропаганду сексу. За порушення закону винні можуть бути оштрафовані на суму до 2 мільйонів чеських крон (близько 100 тисяч доларів).

Як зазначили в мерії Праги, в чеській столиці зараз працює близько 70 нелегалізованих публічних будинків. Велика частина з них знаходиться в околицях ринку Старого Міста і Вацлавської площі.

Як повідомлялося раніше, 59% французів підтримують ідею відновлення роботи публічних будинків, заборонених у 1946 році.

Читайте також:

Клієнт московського борделю звільнив 17-річну повію від луганських сутенерів

Чоловік помер в обіймах російської повії-садистки

Одесит убив молотком 50-річну повію, яка вимагала від нього сексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: