Чехія посилила правила працевлаштування для іноземців

У Чехії впровадили інститут "синьої картки", яка дозволяє довгострокове перебування в країні на позиції працівника високої кваліфікації.

Президент Чехії Вацлав Клаус підписав поправки до закону про іноземців, які посилює правила їх працевлаштування. Про це повідомив його прес-секретар.

Підписані поправки впроваджують інститут "синьої карти", яка дозволяє довгострокове перебування в Чехії на позиції працівника високої кваліфікації. Одночасно вживаються заходи, які повинні запобігти цільовій подачі заяв на довгострокове перебування з метою короткочасної легалізації.

Крім того, згідно з новими нормами, роботодавці повинні будуть оплачувати витрати, пов´язані з видворенням іноземця з країни, якщо він після закінчення трудового договору не покинув Чехію. Також повідомляється, що з січня подібними питаннями буде займатися не поліція у справах іноземців, а Міністерство внутрішніх справ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в серпні нинішнього року кількість працюючих у Чехії українців зменшилася. У порівнянні з серпнем минулого року їх стало на 23 тис. людей менше, склавши близько 47 тис. чоловік.

Читайте також:

У Чехії затримали українця, який знаходився у міжнародному розшуку

Польща спростила працевлаштування українців

Українців найчастіше не пускають до Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: