Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чехія потерпає від повеней: вода забрала життя щонайменше трьох людей

Чехія потерпає від повеней: вода забрала життя щонайменше трьох людей

Люди звернулися за компенсаціями.

Кілька регіонів Чехії потерпають від повеней.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Висока вода забрала життя щонайменше трьох людей. Зокрема, 8-річна дівчинка впала з плоту під час подорожі з родиною. Ще одну жінку вважають зниклою безвісти. Очевидці бачили, що вона потонула, але тіло досі не знайшли. Рятувальники припускають, що його могло віднести течією.

Рівень води у затоплених містах потроху починає спадати, а тому люди підраховують збитки. Страхові компанії вже заявили, що мають сотні запитів на компенсації. Йдеться про десятки мільйонів чеських крон.

Відео Потужні повені у Чехії забирали життя щонайменше трьох людей

Одразу кілька регіонів Чехії потерпають від повеней. Висока вода забрала життя щонайменше трьох людей, зокрема, й 8-річної дівчинки, що впала з плоту під час подорожі з родиною. Ще одну жінку вважають зниклою безвісти - очевидці бачили, що вона потонула, однак, тіло досі не знайшли. Рівень води у затоплених містах потроху починає спадати, тож люди підраховують збитки.

Потужні повені у Чехії забирали життя щонайменше трьох людей

Як повідомлялося, висока вода вразила захід Румунії - найбільше потерпають у районі Тіміш. Тут дощить уже кілька днів. Місцеві річки вийшли з берегів і затопили десятки сіл. Деякі з них знеструмлені. Рятувальники вивозять на човнах людей і худобу, а воду відкачують насосами. Синоптики прогнозують зливи до кінця тижня. Тоді, як у Польщі дощить по всій країні. Залило водою підвали та перші поверхи будинків, постраждали крамниці та навіть податкова інспекція. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції