Чехія скерувала до Афганістану підрозділ елітного спецназу

Де конкретно буде дислокуватися підрозділ елітного спецназу, який Чехія направить в Афганістан, не повідомляється.

Близько 100 військовослужбовців з підрозділу елітного чеського спецназу вилетіли до Афганістану.

Міністерство оборони Чехії не повідомляє, де конкретно буде дислокуватися підрозділ елітного спецназу.

"Ми не хочемо вказувати на точне місце розташування, але можу сказати, що спецназівці перебуватимуть на сході Афганістану", - сказав глава чеського оборонного відомства Олександр Вондра.

Військовослужбовці перебуватимуть в Афганістані до літа наступного року.

Раніше уряд Чехії ухвалив план функціонування чеських військових місій за кордоном до 2013 року. Зокрема, 2011 року чисельність національного військового контингенту в Афганістані склала 720 військовослужбовців, в 2012 році - 640.

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що в 2012 році до Афганістану вирушив другий грузинський батальйон для виконання миротворчої місії у складі ISAF.

В операціях на території Афганістану бере участь багатонаціональний контингент антитерористичної коаліції, який очолюють представники командування збройних сил США, а також контингент Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (International Security Assistance Force - ISAF) під командуванням представників НАТО.

Основні завдання обох контингентів, за твердженням їх керівництва, - пошук і знищення діючих в Афганістані бойовиків ісламського руху "Талібан" і міжнародного терористичного угрупування "Аль-Каїда".

Читайте також:

Обама планує вивести війська з Афганістану

США визнали, що ведуть переговори з талібами

Афганістан пригрозив НАТО війною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: