Чехія відкликає свого посла з Канади

В Європі набирає обертів конфлікт навколо скасування безвізового режиму між Чехією і Канадою.

Чехія готова відкликати з Канади свого посла та ввести візовий режим для канадських дипломатів та бізнесменів. На такий крок Прага пішла у відповідь на запровадження Канадою візового режиму для чеських громадян.

Чехія закликає інші європейські країни також ввести візовий режим для канадців. Раніше чеське посольство в Канаді оголосило, що розцінює дії канадської влади як недружні і неадекватні. Прем'єр-міністр Чехії Ян Фішер назвав введені Канади заходи "односторонніми і помилковими".

У Брюсселі заявили, що не збираються застосовувати до Канади негайних санкцій, проте розраховують на скасування візових обмежень. Представник ЄС Мішель Серкон зазначив, що в Брюсселі чекають на швидкі кроки канадської сторони на зустріч. "Ми вважаємо, що заходи, вжиті Канадою, носять тимчасовий характер, і сподіваємося, що вільний безвізовий режим між Канадою і країнами ЄС відновиться найближчим часом", - сказав Серкон.

Канада скасувала візовий режим для громадян Чехії в 2007 році, проте 14 липня поновила його. Величезна кількість мешканців Чехії, головним чином циган, просять в Канаді політичного притулку, скаржачись на утиски у себе на батьківщині.

Читайте також:

Нові правила Шенгену: 60 євро та відбитки пальців

Щоб поїхати до Чехії, українцям доведеться надати довідку, що вони не заразні

Україна введе жорсткий візовий режим із Чехією

Гондурас скасував візи для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: