Чехія відправляє додому заробітчан, які втратили роботу

Чеська влада заохочуватиме іноземців, які залишилися без роботи повернутися додому. Для цього їм купуватимуть квиток і платитимуть 500 євро.

Іноземці, які офіційно працювали в Чехії і втратили роботу внаслідок економічної кризи, можуть отримати безкоштовний квиток додому.

Про це повідомляє Чеське радіо.

Така норма починає діяти сьогодні, 16 лютого.

Крім того, кожен іноземець разом з квитком в один кінець отримає одноразову допомогу у розмірі 500 євро. Допомогу чеської держави у добровільному поверненні на Батьківщину можуть отримати на першому етапі дві тисячі іноземців.

Чехія, таким чином, має намір перешкодити перетворенню звільнених іноземців на нелегальних мігрантів, що в свою чергу може призвести до зростання організованої злочинності в країні.

Як стверджують у МВС Чехії, до березня 2009 року роботу можуть втратити 12 тисяч іноземців. Протягом найближчих шести місяців закінчиться дозвіл на роботу ще в 68 тисяч іноземців, які також можуть втратити роботу.

Чеський уряд планує первинні витрати у розмірі 60,7 мільйонів крон (приблизно 2 млн. 760 тис. доларів США) у зв'язку з відправкою на Батьківщину звільнених іноземців, а також пропонує обмежити видачу довготривалих робочих віз і ретельнішу перевірку агентств, які займаються працевлаштуванням у Чехії.

У грудні минулого року в Чехії було зареєстровано 285 тисяч трудових мігрантів, включаючи мігрантів, які прибули з країн Євросоюзу.

Читайте також:

ЄС скликає надзвичайний "економічний" саміт

Минулого року до Росії приїхали 3,5 мільйонів заробітчан

Чехія найбільше боїться Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: