Чехія заплатить заробітчанам за добровільне повернення додому

Чехія оплатить гастарбайтерам квитки додому та одноразову допомогу.

Влада Чехії має намір оплатити заробітчанам, які втратили роботу в результаті глобальної фінансової кризи, квитки додому, повідомляє France Presse. Крім того, кожен гастарбайтер, який погодився добровільно покинути країну, отримає з бюджету Чехії одноразову допомогу розміром у 500 євро.

Дана ініціатива стосується тільки тих трудових мігрантів, які прибули до Чехії на заробітки з країн, що не входять до Євросоюзу. В першу чергу це стосується громадян В'єтнаму і Монголії.

Міністр внутрішніх справ Чехії Іван Лангер заявив, що на цю програму загалом буде витрачено не більше двох мільйонів євро. На його думку, державі набагато дешевше сплатити гастарбайтерам повернення додому, ніж займатися їхньою депортацією.

В уряді Чехії вважають, що вже найближчим часом близько двох тисяч трудових мігрантів покинуть країну в рамках даної програми. Всього ж, за прогнозами, в першому кварталі 2009 року в Чехії можуть втратити робочі місця близько 12 тисяч гастарбайтеров.

У грудні минулого року в Чехії було зареєстровано 285 тисяч трудових мігрантів, включаючи мігрантів, які прибули з країн Євросоюзу.

Читайте також:

Українці, які їдуть на заробітки, повинні повідомити службу зайнятості

Українські заробітчани повертаються з Росії

З Криму виїжджають гастарбайтери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: