Чейні і Обама - брати

Кандидат в президенти Сполучених Штатів Барак Обама і віце-президент США Дік Чейні виявилися кровними родичами.

Кандидат в президенти Сполучених Штатів Барак Обама і віце-президент США Дік Чейні, у яких протилежна не тільки політична позиція, але і колір шкіри, виявилися кровними родичами, повідомляє інтернет служба британської газети Times.

Хоча цей висновок ще слід підтвердити, дружина віце-президента Лін Чейні вже повідомила про своє відкриття в інтерв'ю американському телеканалу MSNBC. Лін виявила, що її чоловік є восьмирідним братом чорношкірого сенатора штату Ілінойс, вивчаючи родовід своєї сім'ї.

Працюючи над книгою про своїх предків, дружина Діка Чейні з'ясувала, що спільний предок Обами і Чейні - французький емігрант Марін Дюваль - в XVII столітті одружився на внучці Річарда Чейні, який приїхав з Англії.

"Це дивовижна американська історія, як один предок може бути відповідальним за життя, які вступили на такі різні і несхожі шляхи, як шляхи Діка і Барака Обами", - говорить Лін Чейні.

Проте з боку іншого родича це відкриття не викликало такого ентузіазму. "У кожній сім'ї є біла ворона", - сказав представник кандидата в президенти Біл Бертон, відзначивши, що до сімейного єднання ще далеко.

Політики, дійсно, дуже розрізняються в поглядах. Наприклад, республіканець Чейні був одним з ініціаторів вторгнення США до Іраку, а демократ Обама вимагає негайного виведення військ з цієї країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: