Через 40 років Індія обжене Китай за чисельністю населення

За підсумками перепису населення національний реєстр населення Індії прийшов до висновку, що до 2050 року Індія перевищить населення Китаю на 200 млн осіб.

До 2050 року чисельність населення Індії перевищить населення Китаю майже на 200 мільйонів осіб.

Про це повідомив представник Національного реєстру населення Індії за підсумками перепису населення, представленими в звіті Фонду стабілізації населення при Міністерстві охорони здоров'я та сім'ї Індії.

Згідно зі статистичними дослідженнями, за останні 100 років кількість мешканців Індії зросла в 5 разів, при цьому за попередні п'ять років темпи його приросту зберігалися на рівні 1,4%, тоді як у Китаї вони складають 0,6% на рік.

У 2009 році в Індії нарахували 1,198 млрд осіб, а в Китаї – 1,345 млрд. Згідно з розрахунками індійського уряду, до 2050 року індійців буде 1,6138 млрд, а китайців - тільки 1,417 млрд.

Згідно з розрахунковими даними, найбільш населеною окремою адміністративною одиницею у світі стане північний штат Уттар-Прадеш, де житимуть 22% всіх індійців. На сьогоднішній день тут проживає 183 млн осіб.

У рамках розпочатого 1 квітня перепису слід врахувати всіх громадян країни старших за 15 років. Процес підрахунку даних триватиме, згідно з попередніми розрахунками, більш ніж 11 місяців, на нього піде понад 11 мільйон тонн паперу.

Нагадаємо, 10 липня Ганноверський фонд Населення Землі оприлюднив дані, згідно з якими на нашій планеті проживає 6,89 млрд осіб. Згідно зі статистикою, щосекунди на планеті народжуються троє людей, всього ж протягом року населення збільшується на 80 млн. Згідно з прогнозами експертів, через п'ятдесят років на Землі проживатимуть 9,1 млрд осіб.

Читайте також:

Індія оголосила тендер на купівлю бойових безпілотників

Індія запустить в космос 5 нових супутників

В Індії шестеро робітників загинули, впавши у чан з кетчупом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: