Через бомбардування Лівії розжалували Затуліна

Перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками Затулін залишиться просто депутатом після того, як підтримав Путіна у суперечці про Лівію.

Перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін, який підтримав позицію прем'єра Володимира Путіна в заочній суперечці тандему з приводу ситуації в Лівії, найближчим часом за рішенням "Єдиної Росії" буде зміщений з цієї посади, але залишиться рядовим депутатом.

"Президія нашої фракції ухвалила рішення про внутрішньофракційну ротацію: Затулін залишиться рядовим членом комітету", - повідомив перший віце-спікер Держдуми від фракції "Єдина Росія" Олег Морозов.

За його словами, звільнену посаду першого заступника голови комітету, швидше за все, займе Олександр Козловський, який зараз є членом комітету з міжнародних справ.

Рада Думи на засіданні в понеділок розглянула питання, підготовлене регламентним комітетом палати з приводу ініційованих єдиноросами кадрових рішень, повідомив один з учасників засідання.

"Очікується, що у вівторок відповідні проекти постанови будуть розглянуті на пленарному засіданні палати", - сказав він.

Сам Затулін заявив, що вже знає про це рішення, і підкреслив, що воно не пов'язане з його діяльністю як заступника голови комітету у справах СНД. За його словами, це рішення приймалося на рівні адміністрації президента і має відношення до близьких президентських і парламентських виборів.

Читайте також:

Путін: причетним до подій в Лівії потрібно "молитися за порятунок душі"

Висловлювання Путіна про "хрестові походи" в Лівії вирізали з телеефірів

Мєдвєдєв обурився висловлюванням Путіна про "хрестові походи" в Лівії

Путін розкритикував ООН за війну з Лівією: це середньовічний хрестовий похід

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: