Через Brexit ЄС можна буде "злити в каналізацію" - віце-канцлер Німеччини

Якщо вихід країни з союзу буде організовано погано, то у Європи з'являться серйозні проблеми.

Майбутнє ЄС може опиниться під загрозою, якщо вихід Великобританії з ЄС буде проведено неналежним чином.

Про це заявив віце-канцлер Німеччини Зігмар Габріель, - пише ВВС.Russian.

Габріель вважає, що ЄС можна буде "злити в каналізацію", якщо за прикладом Великобританії почнуть діяти й інші країни. Загрозою для ЄС є ситуація, при якій Великобританія після виходу з союзу зможе продовжувати користуватися вигодами від ЄС, але при цьому не буде нести ніякої відповідальності.

За словами Габріеля, Brexit - це, швидше, не економічна проблема для ЄС, а політична і психологічна. Якщо вихід країни з союзу буде організовано погано, то у Європи з'являться серйозні проблеми, вважає німецький політик.

Нагадаємо, що 23 червня у Великобританії провели референдум щодо членства в ЄС. За вихід держави проголосували 51,9% виборців, тоді як за те, щоб залишитися у складі ЄС проголосували 48,1%. На наступний день прем'єр-міністр заявив, що йде у відставку. Він пояснив, що підтримував пропозицію залишитися у складі Європейського союзу.

13 липня британський уряд очолила Тереза Мей, яка стала другою жінкою після Маргарет Тетчер, яка була призначена прем'єр-міністром. Під час своєї першої розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом вона заявила, що не збирається переглядати результати референдуму щодо Brexit, проте її уряду знадобиться додатковий час, перш ніж він буде готове розпочати переговори про вихід країни з Євросоюзу.

Британські юристи оскаржують Brexit у суді

Представники групи бізнесменів та вчених стверджують, що прем'єр-міністр не має права починати процедуру виходу країни із ЄС. На це, кажуть юристи, потрібна згода парламенту. А він цілком може виступити проти цього. Юристи зауважують, що результати референдуму вони сумніву не піддають, однак думка виборців має лише консультативний характер. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: