Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через девальвацію рубля білоруси скуповують імпортні товари

У Білорусі через девальвацію національної валюти люди скуповують іноземні товари: електричні чайники, СВЧ-печі, пилососи, праски.

Білоруси через оголошену 1 січня девальвацію національної валюти за два подальші дні скуповували практично всі імпортні товари в магазинах. У тих магазинах, де не було переоцінки і які не були закриті, народ скупчився біля імпортних холодильників, пральних машин і побутових товарів.

"Вчора і позавчора тут був натовп! За день ми продали майже по півсотні холодильників. В середньому на одному холодильнику люди змогли заощадити 200 доларів", - сказав продавець одного Мінського ЦУМу. За її словами, люди скуповували все - електричні чайники, СВЧ-печі, пилососи, праски. Покупці скупчувалися практично у всіх відділах ЦУМу.

Ажіотаж на побутову техніку спостерігався і ще в одному великому столичному магазині - в Торговому центрі, де навіть довелося виділити додаткових продавців.

"Справитися з таким потоком людей дуже складно. Ми не встигаємо всіх обслужити. Змітають всі іноземні холодильники і пральні машини, а на вітчизняні товари взагалі ніхто не дивиться", - сказала старший продавець магазина.

Ажіотаж з покупками і багатометрові черги нагадують початок дев'яностих, коли були черги майже за всіма товарами, а прилавки майже завжди були порожніми.

Нагадаємо, Нацбанк Білорусі вирішив більш ніж на 20% девальвувати білоруський рубель по відношенню до долара і євро.

З 2 січня 2009 року Нацбанк Білорусі встановив наступні курси валют до білоруського рубля: 2650 рублів за долар, 3703 - за євро і 90,16 - за російський рубель. Ще 1 січня долар коштував 2200 білоруських рублів, євро - 3077 білоруських рубля і російський рубель - 76,89.

Залиште свій коментар

Вибір редакції