Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через "документи з райських островів" сайт журналістів-розслідувачів тимчасово перестав працювати 

Журналісти Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань виклали у мережу результати вивчення 13,4 мільйонів документів. 

Сайт Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань не витримав навали відвідувачів після опублікування «райських документів» в ніч проти 6 листопада перестав реагувати на запити.

Після введення інтернет-адреси та при спробі переходу висвічується пуста сторінка, - пише Укрінформ. 

Нагадаємо, що журналісти Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань виклали у мережу результати вивчення 13,4 мільйонів документів, які зокрема містять компромат на посадовців найвищого рівня в усьому світі.

Серед документів найбільше інформації отримано з архіву юридичної компанії Appleby, офіс якої знаходиться на Бермудських островах і яка вважається авторитетним реєстратором офшорних кампаній та достеменно перевіряє своїх клієнтів, обслуговуючи представників політичної та фінансової еліти з усього світу, провідні компанії.

Нагадаємо, що близько 13 млн доларів з особистих статків королеви Великобританії Єлизавети II були інвестовані в офшорні фонди на Кайманових островах і Бермудах.

Про це випливає з документів "Paradise Papers" ("Документи з райських островів" - ред) – нового глобального журналістського розслідування. 

Інвестиції протягом 12 років здійснювало Герцогство Ланкастера, що управляє активами для особистого доходу британської королеви. Статки Єлизавети II оцінюється в 660 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції