Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через глобальне потепління океани незабаром стануть такими ж токсичними, як 14 млн років тому

Рівень pH в океані стає катастрофічно низьким.

Через глобальне потепління і забруднення водойм токсичність океанів може стати такою ж, як вона була 14 мільйонів років тому. 

Про це повідомляє World Economic Forum.

Дослідники університету у Кардіфі, Уельс, вважають, що зовсім скоро рівень діоксиду вуглецю у водах океанів стане таким, як 14 мільйонів років тому. Також катастрофічно низько опуститься рівень pH. Це може статися вже до 2100 року.

Падіння рівня pH спричиняє значне підвищення токсичності океану. Причиною цьому є абсорбація вуглекислого газу з атмосфери, який своєю чергою, не припиняє насичувати повітря через горіння палива. Починаючи від часів індустріальної революції, у повітря викинуто 525 мільярдів тонн CO2.

За даними дослідників, навіть зараз рівень pH в океані найнижчий за останні два мільйони років. Для того, аби зрозуміти, як це впливає на флору та фауну, варто провести низку дослідів у лабораторних умовах. 

Раніше повідомлялося, що згідно з науковими прогнозами, існує висока ймовірність появи аномально теплого клімату наступні 5 років, навіть якщо не враховувати глобальне потепління.

Залиште свій коментар

Вибір редакції