У містах на сході Росії закривають школи через спалах свинячого грипу

У Читі зареєстровано 108 випадків небезпечної хвороби. Влада міста з вівторка закрила на двотижневий карантин всі школи.

Епідеміологи у вівторок виявили в Забайкаллі десять нових випадків захворювання на грип A/H1N1, загальна кількість хворих досягла 118, в Читі на карантин закриті всі школи, частина коледжів та училищ, окремі групи і курси у вузах, повідомляє прес -служба крайового управління Росспоживнагляду.

Також закриті на карантин всі школи другого за величиною міста в Забайкальському краї - Краснокаменська і Краснокаменського району.

За повідомленням прес-служби, серед хворих - 48 дітей і 70 дорослих. "У Читі зареєстровано 108 випадків, десять нових - у п'яти районах краю", - сказано в повідомленні.

На карантині в Читі знаходяться група в Педагогічному університеті, другий курс в Читинському інституті Байкальського держуніверситету економіки і права, Професійне училище номер один, Читинський педагогічний коледж, Читинський технікум залізничного транспорту, Забайкальський гірничий коледж, центр для неповнолітніх "Надія". Також закриті школа і дитячий будинок в селі Колочний недалеко від Чити.

Перші випадки захворювання на грип A/H1N1 у Читі виявлено 3 жовтня. З 5 по 11 жовтня епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ та грип в крайовому центрі був перевищений на 11,2%, з 12 по 18 жовтня - в три рази. У зв'язку з цим влада міста з вівторка закрила на двотижневий карантин всі школи.

Раніше мер Чити заборонив проведення в Читі будь-яких масових заходів. Одночасно керівникам торговельних підприємств і установ соціального обслуговування рекомендовано ввести масочний режим для своїх співробітників. Після цього захисні маски були скуплені у всіх аптеках за кілька днів. В даний час в продажу їх немає.

Читайте також:

В Москві зафіксовано спалах свинячого грипу

Кількість хворих на свинячий на грип у Росії зросла майже втричі

Діагностувати свинячий грип тепер можна по інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: