Назарбаєв скасував міжнародні поїздки через хворобу

У період з 12 до 14 жовтня Нурсултан Назарбаєв мав прибути з офіційним візитом до Вірменії та Азербайджану.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв не зможе відвідати Азербайджан та Вірменію в середині жовтня, а також пропустить сесію Організації договору про колективну безпеку в Єревані через застуду.

Згідно з повідомленням на офіційній сторінці голови Казахстану у Facebook, замість нього ці країни відвідає прем'єр-міністр Карім Масімов.

"Унесено деякі корективи, і до кінця цього тижня участь глави держави в міжнародних заходах не планується. На засіданнях в рамках ОДКБ в Єревані візьме участь прем'єр-міністр Республіки Казахстан", — повідомив Айдос Укибай, прес-секретар Назарбаєва.

Також прес-секретар зазначив, що наразі президент країни перебуває на лікуванні, однак, "загалом стан здоров'я не викликає жодних занепокоєнь".

До слова, Назарбаєв 12 жовтня збирався відвідати Азербаджан з офіційним візитом, а потім — Вірменію. 14 жовтня президент мав би приєднатися до чергової сесії Ради колективної безпеки Організації договору про колективну безпеку, де також очікують на представників Росії, Білорусі, Таджикистану та ін.

Нагадаємо, в середині вересня Назарбаєв призначив свою дочку Дарігу депутатом сенату Казахстану. Про це повідомляла прес-служба президента.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: