Через ісландський вулкан аеропорти втратили вже більше мільярда євро

Найбільші європейські авіаперевізники зажадали від авіаційної влади негайного перегляду рішення про скасування значної кількості рейсів.

Сумарний збиток аеропортів і авіакомпаній через їх закриття внаслідок хмари попелу від ісландського вулкану вже перевищив мільярд євро.

Авіаперевізники - зокрема, Air France, Lufthansa, KLM, British Airways - вказують на вкрай негативний вплив заборони на індустрію, а також на безпеку проведених низкою компаній тестових польотів.

Найбільші європейські авіаперевізники, робота яких була блокована через хмари попелу ісландського вулкану, зажадали від авіаційної влади негайного перегляду рішення про скасування значної кількості рейсів.

"Ми підтримуємо зусилля, спочатку вжиті Єврокомісією, Євроконтролю та національними урядами (держав ЄС) для забезпечення безпеки польотів, однак закликаємо до негайної переоцінки прийнятих на європейському рівні заходів", - йдеться в заяві.

Член Європейської комісії, відповідальний за транспорт, Сийм Каллас висловив надію на те, що в понеділок вже половину європейського повітряного простору можна буде оголосити вільною від ризику. "Ми не можемо чекати, поки попеляста хмара розсіється", - заявив він.

За словами Калласа, в понеділок міністри транспорту країн ЄС проведуть відеоконференцію, в ході якої буде дана оцінка ситуації, що склалася.

Читайте також:

Вчені не можуть спрогнозувати подальшу поведінку ісландського вулкана

Іспанія може стати повітряними воротами Європи

Європейські країни оголосили про відкриття аеропортів

Євросоюз скликає екстрену нараду через колапс авіаперевезень

ВідеоІсландський вулкан продовжує виверження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: