Через коронавірус Пентагон просить військових медиків у відставці повернутися на службу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лист із таким закликом отримали відставні військовослужбовці.

В армії США закликали військових медиків, які наразі перебувають у відставці, повернутися на службу, щоб допомогти країні в боротьбі з пандемією коронавірусу.

Про це повідомляє видання Washington post.

Лист із закликом добровільно повернутися на службу отримали відставні військовослужбовці у всій країні у середу 25 березня.

"Ці неординарні проблеми вимагають не менш екстраординарних рішень, і саме тому ми звертаємося до вас", - написав генерал-лейтенант Томас Сімандс в електронному листі, направленому колишнім військовослужбовцям.

Також у його повідомленні зазначалося, що нині армія США для боротьби з COVID-19 набирає спеціалістів інтенсивної терапії, анестезіологів, медсестер та медбратів, пульмонологів та медиків поля бою (за класифікацію армії США - Combat medic specialist, 68W).

Водночас у листі попереджається, що він не стосується тих, хто наразі працює за фахом у цивільних лікарнях.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції