Через кризу латвійці продають свої органи

У Латвії з’явилися Інтернет-оголошення про продаж внутрішніх органів. "Продавці" пояснюють це тим, що в них немає на що годувати родини.

Латвії на тлі гострої економічної кризи набирає популярність продаж органів.

В Інтернеті публікуються безліч оголошень, в яких молоді люди пропонують продати свої нирки, повідомляє латвійська ділова газета Dienas Biznes. Ціни коливаються від кількох тисяч до кількох десятків тисяч латів.

Наприклад, якийсь молодий чоловік на ім'я Каспарс готовий продати нирку за 5 тисяч латів. Він розповів, що втратив роботу і накопичив величезні борги, а найближчим часом може позбутися житла. На питання, чи цікавився хто-небудь купівлею його нирки, Каспарс відповів ствердно. За його словами, це була якась жінка, але угода не відбулася через те, що у них різні групи крові та його нирка не підійшла.

Інший молодий чоловік - Андрейс - пропонує свою нирку за 50 тисяч латів. В оголошенні він написав, що йому дуже потрібні гроші, щоб оплатити рахунки і якийсь час жити, а не існувати. 18-річний Андрейс визнає, що не знає, скільки коштує нирка, але для нього головне - це отримати як можна більше грошей.

Мешканець Риги на ім'я Юріс готовий продати нирку всього за 4 тисячі латів. В оголошенні він пише, що перебуває у відчаї, тому що йому нема на що утримувати родину.

У Латвійському центрі трансплантації заявили, що він такими речами не займається. У Латвії купувати і продавати нирки неможливо, а в Інтернеті люди можуть писати, що хочуть, відзначили в Центрі.

Читайте також:

Україну визнано найбільш кризовою країною Східної Європи

Найбільшим країнам світу загрожує банкрутство

Deutsche Bank не вистачило літер, щоб описати падіння економіки

Економіка Литви вийшла з рецесії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: