Через мій труп: адвокат Трампа не хоче, щоб Мюллер допитував президента США щодо зв'язків з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У листопаді Трамп письмово відповів на запитання американського спецпрокурора, який курує цю справу.

Адвокат американського президента Руді Джуліані заявив, що не підтримує дачу Дональдом Трампом показань спецпрокурору Роберту Мюллеру про російське втручання у вибори США 2016 року.

"Тільки через мій труп", - заявив він в інтерв'ю каналу "Фокс-ньюс", відповідаючи на питання журналіста, чи взяв би участь Трамп у такій розмові.

Раніше в листопаді Трамп письмово відповів на запитання американського спецпрокурора, який курує цю справу. Однак наприкінці минулого тижня канал " Сі-Ен-Ен повідомляв, що Мюллер все ще зацікавлений в особистій розмові з Трампом.

В американських ЗМІ раніше неодноразово з'являлася інформація про те, що команда юристів Трампа виступає проти допиту президента в усній формі.

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Нагадаємо, що розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера, який вивчає ймовірні зв'язки кампанії Дональда Трампа з росіянами, найближчим часом може оприлюднити висновки своєї роботи.

Роберт Мюллер займається розслідуванням втручання Росії у президентські вибори 2016 року в США і зв'язків між передвиборним штабом Дональда Трампа і РФ. Російська сторона і сам Трамп неодноразово відкидали ці підозри.

Залиште свій коментар

Вибір редакції