Через погане самопочуття Младіча, суддя припинив його допит

Суддя припинив допити Ратко Младіча через його поганий фізичний та психічний стан. Його обстежать лікарі.

Колишній начальник штабу збройних сил Республіки Сербської Ратко Младіч не зміг відповісти на питання суду з військових злочинів у Белграді.

Як заявив адвокат Младіча, суддя намагався допитати його, однак допит довелося припинити, тому що затриманий перебуває у важкому фізичному і психічному стані. "З ним важко налагодити будь-яке спілкування", - заявив захисник.

У п'ятницю, додав адвокат, Младіча обстежать лікарі, які визначать, чи в змозі він брати участь у процесі. Передбачалося, що колишньому військовому пред'являть звинувачення, висунуті Гаазьким трибуналом, а потім суд вирішить питання про видачу Младіча.

69-річний Младіч був затриманий 26 травня в селі Лазарево на півночі Сербії. Як повідомлялося, він ховався під ім'ям Мілорад Комадіч, хоча місцеві жителі про таке не чули. У селі ймовірно знаходиться будинок рідних Младіча. За даними радіостанції B92, передбачуваний військовий злочинець не змінював зовнішність, хоча сильно постарів і у нього паралізована рука. Опору при затриманні він не чинив.

Нагадаємо, Младіч був призначений начальником штабу армії Республіки Сербської в 1992 році і керував військами до 1996 року. Міжнародний трибунал по колишній Югославії звинувачує його в геноциді боснійських мусульман в роки правління Радована Караджича і зокрема у винищуванні близько 8 тисяч боснійських мусульман у Сребрениці.

Читайте також:

Караджич поклав відповідальність за війну в Боснії на місцевих мусульман

Сербія звернеться до Міжнародного суду ООН з позовом проти Хорватії

Генерал США звинуватив голландських солдатів-геїв у різні в Боснії

ВідеоЧерез погане самопочуття Младіча, суддя припинив його допит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: