Через пожежу на хімпідприємстві евакуюють ціле місто у Техасі

В результаті пожежі в небі над містом Брайан з'явилася величезна хмара помаранчевого диму, що видно з відстані в кілька кілометрів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Влада міста Брайан в штаті Техас закликала мешканців міста до евакуації через пожежу на хімічному підприємстві.

Як повідомляється, в результаті пожежі в небі над містом Брайан з'явилася величезна хмара помаранчевого диму, що видно з відстані в кілька кілометрів.

На своєму сайті в інтернеті адміністрація міста розмістила карту зони евакуації населення і рекомендує всім, "хто бачить дим або відчуває запах диму виїхати зі своїх будинків або з місця роботи".

Голова управління зі зв'язків із громадськістю міста Апріл Сагінор заявив, що поки до притулку попрямували близько 250 осіб.

До цього деякі ЗМІ повідомляли, що евакуйоване населення цілого міста.

За словами чиновника, "одна-дві особи скаржилися на нудоту і спазми в горлі, але поки випадків серйозного отруєння не відзначено".

Влада відкрила притулок для тих, хто хоче залишити свій будинок або місце роботи через пожежу. При цьому підкреслюється, що евакуація не є обов'язковою.

"Протипожежним службам не вдалося ліквідувати пожежу через безпеку пожежників. Вони просто залишили підприємство горіти, тому можуть пройти години до тих пір, поки воно не прогорить повністю", - цитує AFP слова представників місцевої влади.

Читайте також:

В США масове отруєння парами туалетної води

Біля Лондона горить електростанція

У Москві на штрафмайданчику згоріли майже 30 машин

Іранський пасажирський літак загорівся в повітрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: