Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На материку задихаються від диму від місцевих займань.

На португальській Мадейрі лісові пожежі вбили трьох людей, понад тисячу - вигнали з домівок, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Ситуація на райському острові критична. У передмісті острівної столиці Фуншал зараз хазяйнує вогонь. Він устиг знищити чотири десятки будинків і п'ятизірковий готель. На щастя, їхні пожильці залишили приміщення завчасно - на острові евакуювали більше тисячі людей.

Полум'я поблизу столиці під контролем, заявляють пожежники. Утім, пожежа під Фуншалом - одна з багатьох, що зараз палають на Мадейрі. Пожежникам важко дістатися віддалених містечок, і часто боротися з вогнем доводиться самим жителям.

Жертвами вогню на острові стали троє старих людей, іще один португалець зник безвісти. Острів затягнутий чорним димом через який неможливо дихати. По допомогу до лікарів звертаються сотні людей, утім, лише двоє потерпілих у тяжкому стані.

Влада острова стверджує – причиною пожеж стали сухий африканський вітер та літня спека. Від вогню зараз потерпає і материкова Португалія - там нарахували десять великих і сотні маленьких осередків. Від диму задихаються жителі столиці Лісабона.

Найгірша ситуація на півночі країни, там зараз горять сухі соснові та евкаліптові ліси. Загасити вогонь намагаються більше чотирьох тисяч пожежників, за допомогою десятків літаків. Синоптики, тим часом, прогнозують - у найближчі дні португальські вулиці спека не залишить.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Відео Португальський острів Мадейра постраждав від масштабних пожеж

Залиште свій коментар

Вибір редакції