Через протести в Афінах не працює громадський транспорт

В Афінах протягом чотирьох годин не будуть працювати метро, легке наземне метро та автобуси.

Працівники громадського транспорту в Афінах проводять у середу, 5 січня, черговий страйк на знак протесту проти планів реорганізації транспортних компаній.

З 12:00 (час збігає з київським) до 16:00 не будуть працювати метро, легке наземне метро та автобуси. Цього разу в акції протесту не візьмуть участь водії тролейбусів та приміської електрички.

За словами представників профспілок, у середу планувався 24-годинний страйк всіх видів громадського транспорту, але він був замінений чотиригодинною акцією протесту через жорстку позицію міністерства інфраструктури, транспорту і мереж повідомлення, яке зажадало від керівників транспортних підприємств звернутися до суду, щоб оголосити добовий страйк незаконним. Водії тролейбусів вже ухвалили рішення замінити призначений на 10 січня 24-годинний страйк на п'ятигодинну акцію протесту.

Профспілки виступають проти планів уряду радикально переглянути структуру громадського транспорту в Афінах, щорічний дефіцит сукупного бюджету якого перевищує півмільярда євро. Планується об'єднати всі наявні транспортні компанії в дві - одну для рейкових видів (метро, легке наземне метро і трамвай) та іншу - для автобусів і тролейбусів, а також скоротити з 75% до 40% державну субсидію ціни квитка, що коштує 1 євро і діє в протягом 1,5 годин.

Читайте також:

Страйкарі зупинили весь громадський транспорт в Греції

Грецькі страйкарі повністю зупинили міський транспорт

У Греції поновилися масові безлади, більше 80 людей затримані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: