Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через раптовий паводок в Італії загинули восьмеро туристів

П'ятеро вважаються зниклими безвісти.

Щонайменше восьмеро людей загинули у понеділок, 20 серпня, внаслідок паводку в ущелині Раганелло, що розташована у національному парку Полліно в регіоні Калабрія на півдні Італії.

Внаслідок сильних дощів гірська річка Раганелло швидко вийшла з берегів, інформує агенція dpa. Туристів, котрі оглядали місцевість, раптово підхопило бурхливим потоком води. Серед загиблих - четверо чоловіків та четверо жінок. За попередніми повідомленнями, всі вони були громадянами Італії.

Як повідомила агентству dpa речниця відомства з цивільного захисту населення Калабрії, шестеро врятованих потребували медичної допомоги, 10-річного хлопчика доставили до лікарні з симптомами переохолодження. Агентство Ansa з посиланням на представників місцевої влади повідомило про загалом 23-х врятованих туристів, п'ятеро вважаються зниклими безвісти.

На момент паводка в ущелині перебували три групи туристів.


12-кілометрова ущелина Раганелло - відома природна геологічна туристична принада парку Полліно. Однак у деяких місцях Раганелло - лише у кілька метрів завширшки та глибиною до кілометра, з прямовисними стінами, що може ускладнити роботу рятувальників.

Нагадаємо, у штаті Керала на півдні Індії через сильну повінь загинули 373 особи. Окрім цього, десятки людей вважаються зниклими без вісті, а понад мільйон осіб відселені з місць свого постійного проживання і знайшли притулок у тимчасових таборах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції