Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через санкції США російському олігарху Дерипасці довелося повернути літаки із лізингу

Повернення літаків свідчить про те, наскільки сильно санкції вплинули на бізнес Дерипаски.

Російський олігарх Олег Дерипаска повернув три приватні літаки, які перебували у нього в лізингу, оскільки запроваджені проти нього санкції США не дозволяють їх використання.

Про це інформує Reuters.

Йдеться про літаки Gulfstream G550. Два з них тепер продаються по 29,95 мільйонів доларів США кожен.

Літаки були передані в лізинг через керуючу компанію підконтрольним Дерипасці фірмам.

ВідеоСекс-провокаторка Настя Рибка отримала позов від олігарха Дерипаски

Настя Рибка - зірка таблоїдів, що прославилась скандальними фото і одкровеннями про сексуальні відносини із мільярдером Олегом Дерипаскою й чиновниками із Кремля. Розваги та секс на яхті із олігархом та віце-прем’єром Росії привели до холодної тюремної підлоги. Настю Рибку та її компанію затримали у Тайланді, посадили у слідчий ізолятор. Привід - незаконне ведення бізнесу. Настя проводила секс-тренінги на елітних курортах та вчила… завойовувати серця та гаманці олігархів.

Секс-провокаторка Настя Рибка отримала позов від олігарха Дерипаски

"Він під санкціями, його компанії під санкціями, він повинен повернути літак. Він повинен достроково припинити оренду, відповідно до правил санкцій", - сказав Алірез Іттіхад’єх, директор фірми Freestream

Повернення літаків свідчить про те, наскільки сильно санкції вплинули на бізнес Дерипаски, вийшовши за рамки прямого впливу на його алюмінієву фірму Rusal.

Нагадаємо, Новокузнецький алюмінієвий завод, що входить до компанії "Русал" російського бізнесмена Олега Дерипаски, повідомив владі Кемеровської області, що в нього виникли складнощі через американські санкції. Тому керівництво заводу постійно контактує з обласною владою з цього питання. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції