Через шторм "Алекс" ліквідація витоку нафти у США призупинена

Через шторм, що вже досяг північних районів Мексики, ліквідація витоку нафти - тимчасово призупинена.

Погані погодні умови стали причиною призупинення у вівторок, 29 червня заходів щодо ліквідації наслідків витоку нафти в Мексиканській затоці.

За словами представника берегової охорони Келлі Паркер, спалювання нафти, що витекла, на поверхні, розпирскування дісперсантів та низка інших заходів, що проводяться поблизу узбережжя штату Луїзіана, перервані.

Проте, за даними Паркер, фахівці і техніка нафтогазової компанії BP продовжують збір нафти, що витікає, за допомогою спеціального куполу, а також буріння розвантажувальної свердловини. 

Причиною погіршення погоди в Мексиканській затоці став тропічний шторм "Алекс", що насувається. Очікується, що епіцентр шторму пройде на північний захід від місць, де проводяться основні роботи щодо ліквідації витоку.

За розрахунками вчених, "Алекс" може посилити екологічну ситуацію в Мексиканській затоці. Ліквідація наслідків катастрофи в умовах шторму вже під загрозою зриву. До того ж великі хвилі, які викликає сильний вітер, швидше за все, принесуть на узбережжя і нафту, яка продовжує вириватися з аварійної свердловини.

Нагадаємо, витік нафти в Мексиканській затоці, визнаниф найбільшим в історії США, що почався 22 квітня після вибуху на нафтовій платформі, що належала компанії ВР. Відповідальність за аварію і зобов'язання з ліквідації наслідків витоку компанія BP взяла на себе.

Читайте також:

Влада США поставила ультиматум ВР з приводу витоку нафти

У Мексиканській затоці вдалося відкачати 6000 барелів нафти

В США визнали безпорадність армії в боротьбі з розливом нафти

Нафтова пляма у Мексиканській затоці наближається до Флориди

ВідеоЧерез шторм "Алекс" ліквідація витоку нафти у США призупинена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: