Через сильне задимлення в метро у Вашингтоні загинула жінка, а 84 пасажирів госпіталізували

Дата публікації
Через сильне задимлення в метро у Вашингтоні загинула жінка, а 84 пасажирів госпіталізували

Пасажири чекають допомоги у задимленому метро у Вашингтоні / УНІАН

Причину сильного задимлення ще з'ясовують.

Надзвичайна ситуація сталася у метро столиці США Вашингтоні. Через задимлення однієї із центральних станцій загинула одна людина, іще 84 - постраждали.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Пожежа сталася неподалік станції L'Enfant Plaza наприкінці робочого дня у поїзді жовтої лінії, що рухався з центру міста в бік Пентагона, з округу Колумбія до штату Вірджинія.

Дим у вагоні з'явився несподівано і, за словами тих, хто перебував у поїзді, мав хімічний присмак. Поїзд встиг від'їхати від станції і машиніст спершу наказав не рухатися. І тільки потім відчинив двері.

Через задимлення станції метро у Вашингтоні загинула принаймні одна людина

Через задимлення станції метро у Вашингтоні загинула принаймні одна людина

Люди почали повільно виходити з вагонів. Присмак диму змінився, але людям дедалі ставало гірше.

Наразі точно відомо про смерть однієї жінки і її особа поки не встановлена. Критичний стан ще у двох людей, 84 людини доправлено до лікарень.

Станом на зараз, оскільки станція L'Enfant Plaza є вузловою, відновлено рух на помаранчевій, срібній та блакитній лініях, жовта та зелені лінії, які сполучають передмістя американської столиці у штаті Вірджинія з власне Вашингтоном, не працюватимуть щонайменше до ранку за місцевим часом.

До слова, місцеве метро доволі молоде, йому лише 39 років. Шість гілок сполучають між собою округ Колумбія, штати Вірджинія та Меріленд. Походження диму наразі з'ясовують.

Кореспондент ТСН Наталка Пісня

Наступна публікація