Через страйк медійників Греція залишилася без новин

У Греції протягом 24 годин не працюватимуть теле- та радіокомпанії та сайти. Працівники медіа страйкують проти роботу соціалістичного уряду.

У Греції через 24-годинний страйк працівників Державного радіо і телебачення припинена трансляція випусків новин та інформаційних передач.

У страйку беруть участь працівники трьох загальнонаціональних ефірних телеканалів, одного супутникового міжнародного ERT World і трьох телеканалів наземного цифрового мовлення.

Крім того, новини не передають три загальнонаціональні радіостанції, одна міжнародна і 22 регіональні радіостанції, що входять у холдинг ERT. Також не оновлюється сайт новин www.ert.gr.

Учасники страйку вимагають перекладу в постійний штат всіх працівників, прийнятих на тимчасові контракти, відновлення на роботі звільнених, виплати затриманих гонорарів, забезпечення всіх працівників медичним та пенсійним страхуванням. Страйкуючі також проведуть мітинг у центрі Афін.

Напередодні у відставку подав голова грецької державної телерадіокорпорації Христос Панагопулос. За його словами, соціалістичний уряд країни, який прийшло до влади на виборах у жовтні поточного року, ігнорував пропозиції щодо вирішення проблем корпорації.

Це не перший страйк працівників грецьких ЗМІ. 22 червня грецькі журналісти провели 24-годинний страйк, протестуючи проти закриття великої газети і радіостанції, а також звільнення сотень колег.

Читайте також:

Страйк транспортників відрізав Бельгію від Європи

В Opel почнеться страйк через відмову продавати компанію

В Іспанії через страйк скасовано більше 400 авіарейсів

Студенти київського вузу почали страйк проти керівництва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: