Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через сутички у Македонії було поранено більше 70 людей: серед них троє депутатів

Напередодні мітингувальники взяли штурмом будівлю парламенту.

У Македонії під час сутичок між демонстрантами та поліцією біля будівлі парламенту та всередині нього було поранено 77 осіб.

Про це повідомляє агентство AP з посиланням на дані поліції.

Серед поранених - 22 поліцейських та троє македонських депутатів.

Нагадаємо, 27 квітня у Скоп'є мітингувальники взяли штурмом будівлю парламенту і напали на лідерів опозиційних партій. Поліції довелося використовувати шумові гранати, щоб розігнати демонстрантів і евакуювати заблокованих законодавців. Близько 200 мітингувальників пішли на штурм парламенту після того, як депутати обрали спікером етнічного албанця Талата Ксафері.

Відео Протестувальники взяли штурмом у будівлі парламенту в македонському місті Скоп'є

Македонія не мала чинного уряду з 2015 року, коли країна занурилася в політичну кризу після скандалу із прослуховуванням телефонних розмов. Вибори були проведені в грудні 2016 року, але жоден уряд не було сформовано. Зрештою соціал-демократи на чолі із Зораном Заєвим сформували коаліцію із партіями етнічних албанців, що викликало протести серед націоналістів. Етнічні албанці становлять третину населення країни.

Президент Македонії Георге Іванов відмовився дати Заєву мандат на формування уряду, заявивши, що коаліція із етнічними албанцями загрожує суверенітету країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції