Через тайфун "Моракот" Далай-ламі дозволили приїхати на Тайвань

Президент Тайваню Ма Інцзю дозволив Далай-ламі XIV приїхати на острів, щоб підтримати постраждалих в результаті тайфуну. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Далай-лама XIV отримав дозвіл від президента Тайваню Ма Інцзю приїхати на острів, щоб "допомогти знайти спокій душам загиблих" від нещодавнього тайфуну "Моракот", жертвами якого стали понад 500 осіб.

"Далай-лама міг би відвідати Тайвань і допомогти знайти спокій душам загиблих і помолитися за одужання вижівших", - заявив Ма.

В середу, 26-го серпня, глави декількох місцевих муніципалітетів звернулися до Далай-лами з проханням про візит. У спільній заяві духовному лідерові Тибету пропонувалося відвідати острів в період з 31 серпня по 4 вересня, щоб підтримати жителів Тайваню. Представник Далай-лами повідомив, що він прийняв запрошення.

За останніх 12 років Далай-лама тричі бував на Тайвані, проте в грудні 2008 року Ма Інцзю наклав заборону на візит духовного лідера.

Поки що влада Китаю ніяк не відреагували на повідомлення про можливий візит Далай-лами. Як очікується, візит духовного лідера Тибету послужить причиною до охолоджування стосунків острова з КНР.

Далай-лама залишив Тибет в 1959 році під час придушення антикитайського повстання в регіоні і з того часу жодного разу не відвідував материковий Китай. У 2006 році він передав уряду КНР прохання дозволити йому відвідати Китай як паломнику, щоб побувати в священних для буддистів місцях.

Нагадаємо, що в результаті тайфуну "Моракот", який почався на Тайвані 7 серпня, загинули, за останніми даними, 670 людей. Тайфун був названий найсильнішим для острова за останніх 50 років.

Читайте також:

Тайфун "Маракот" вбив більше 100 тайванців

Далай-лама звинуватив Китай у використанні вкраденої інформації

Китай ввів у Тибеті військовий стан

Далай-ламі не дозволили в'їжджати в ПАР
 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: