Через три роки у британців закінчаться гроші на королеву

Резервний фонд на утримання королівської родини може вичерпатися вже до 2012 року. Імовірно, Єлизавета ІІ вперше за 18 років попросить у парламенту його збільшити.

Букінгемський палац обнародував дані про витрати на утримання королівської родини.

Як з'ясувалося, цього року було витрачено 6 мільйонів фунтів стерлінгів з резервного фонду: якщо витрати королеви ростимуть такими ж темпами, кошти фонду закінчаться до 2012 року.

Повідомляється, що цього року утримання королівської родини обійшлося кожному британцю у 69 пенсів. Це на три пенси більше, ніж у попередньому році. Загальна сума витрат виросла з 40 мільйонів до 41,5 мільйонів фунтів.

У резервному фонді, який колись перевищував 35 мільйонів фунтів, залишилося всього 14 мільйонів. Експерти відзначають, що, вочевидь, королеві Єлизаветі II доведеться попросити уряд збільшити суму, яка щорічно виділяється на утримання монаршої родини. Цього не робили з 1991 року.

Більше за всі витрати зросли кошти на подорожі членів королівської родини: вони склали 6,5 мільйонів фунтів, що на 300 тисяч більше, ніж минулого року. Майже 10 мільйонів пішло на оплату прислуги, 600 тисяч фунтів на вечірки в саду Букінгемського палацу, церемоніальні витрати склали 400 тисяч фунтів.

У зв'язку зі збільшенням витрат королеві довелося відмовитися від деяких проектів, зокрема, від ремонтних робіт в резиденціях членів королівської родини.

Читайте також:

Охорона Букінгемського палацу грала у покер та продавала порнографію

Королівські родини та шейхи втратили 22 мільярди доларів за рік

У Данії п'яний моряк врізався в королівську яхту

Британія відсвяткувала день монарха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: