Через ураган "Майкл" евакуювали персонал нафто- й газовидобувних платформ у Мексиканській затоці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стихія посилилась у середу до урагану четвертої категорії з максимальними вітрами до 145 миль/год.

Ураган "Майкл", що вирує в Мексиканській затоці, призвів до закриття та евакуації персоналу з нафто- й газовидобувних платформ у Мексиканській затоці, що в рази скоротило щоденний видобуток вуглеводнів.

Про це інформує Reuters.

"Близько 40% щоденного видобутку сирої нафти, а також більше однієї третини видобутку природного газу з морських свердловин Мексиканської затоки було втрачено через евакуацію та зупинку роботи платформ внаслідок урагану "Майкл", - йдеться у повідомленні.

Стихія посилилась у середу до урагану четвертої категорії з максимальними вітрами до 145 миль/год. Компанії-нафтовиробники, в тому числі Anadarko Petroleum Corp. (APC.N), BHP Billiton (BLT.L), BP (BP.L) та Chevron Corp (CVX.N) евакуювали персонал з 75 платформ.

Найбільший приватний морський термінал з прийому сирої нафти Louisiana Offshore Oil Port LLC зупинив свою роботу. Цей об'єкт є єдиним портом США, що може повністю завантажувати й розвантажувати танкери обсягом у 2 млн барелів нафти.

Фотогалерея В очікуванні на шторм "Майкл" (8 фото)

Бюро з питань забезпечення безпеки та захисту навколишнього середовища (BSEE) скоротило щоденне виробництво нафти та газу.

Компанія Exxon Mobil (XOM.N) повідомила про евакуацію персоналу з морського заводу Mobile Bay та здійснила зміни в роботі підприємств на березі, а також евакуювала співробітників з платформи Lena. Компанія очікує мінімальних збитків для свого виробництва.

ВідеоНа південно-східне узбережжя США насувається надпотужний ураган "Майкл"

Американський штат Флорида готується до чергового удару стихії. На південно-східне узбережжя Сполучених Штатів насувається надпотужний ураган "Майкл". Дональд Трамп оголосив у штаті режим надзвичайного лиха. Циклон супроводжується поривчастими вітрами швидкістю 210 кілометрів на годину. Близько ста двадцяти тисяч жителів отримали вказівку про негайну евакуацію. 

На південно-східне узбережжя США насувається надпотужний ураган "Майкл"

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що  ураган "Майкл", який невдовзі вдарить по США, став потужнішим та несе "серйозну загрозу життю"

Залиште свій коментар

Вибір редакції