Через вбивчий коронавірус у Китаї закрили вже 13 міст, "Діснейленд" та частину Великої стіни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Низку пам'яток закриють для відвідування у Пекіні.

Станом на ранок 24 січня у Китаї вже щонайменше 13 китайських міст провінції Хубей ізолювали через розповсюдження нового коронавірусу. Жителів закликають не залишати межі своїх населених пунктів, передає Time.

Коронавірус у Китаї
ТСН.ua

Водночас у Шанхаї на невизначений термін від 25 січня закриють "Діснейленд", аби уникнути розповсюдження хвороби. Там повідомили, що відшкодують вартість куплених квитків чи інших послуг у парку розваг.

Також китайська влада повідомила, що ділянка Великої китайської стіни та низка інших пам’яток Пекіна будуть закриті, додає ChannelNewsAsia. Йдеться, зокрема, про гробниці імператорів династії Мін та ліс пагод Іншань – туди не пускатимуть людей від суботи, 25 січня. Вже сьогодні, у п’ятницю, закриють Пекінський національний стадіон.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

коронавірус з Китаю, симптоми
ТСН.ua

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції