Через єгипетську полуницю в шести штатах США спалахнула інфекція гепатиту

Дата публікації
Перегляди
2544
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через єгипетську полуницю в шести штатах США спалахнула інфекція гепатиту

Фото: Reuters

Майже всі, хто захворів, вживали тропічний смузі, в якому містилися імпортовані ягоди.

У США заявляють про спалах інфекційного захворювання печінки - гепатиту А - в шести штатах. Причиною стала заморожена полуниця з Єгипту, передає CNN з посиланням на Центри контролю і профілактики захворювань США (CDC).

Згідно з інформацією, 44 людини захворіли у Вірджинії, де вперше були виявлені випадки захворювання. Крім того,чотири людини заразилися в штаті Меріленд, чотири - в Західній Вірджинії, по одному в Північній Кароліні, Орегоні і Вісконсіні.

"Через відносно тривалий інкубаційний період захворювання - від 15 до 50 днів до того, як люди почнуть відчувати симптоми, ми очікуємо, що будуть повідомлення про нових хворих", - сказала прес-секретар CDC Нора Спенсер-Лаволл.

Близько половини з 44 заражених з Вірджинії були госпіталізовані: їхній вік від 15 до 68 років. У деяких симптоми проявлялись ще у травні, однак органи охорони здоров'я не могли визначити до теперішнього моменту джерело інфекції.

За інформацією CDC, майже всі, хто захворів, вживали тропічний смузі, в якому містилися імпортовані ягоди, в кафе Tropical Smoothie Cafe, розташованих у Вірджинії і сусідніх штатах.

Раніше повідомлялося, що в Техасі померла дитина, що з'явився на світ з мікроцефалією - вродженою патологією, яку часто викликає вірус Зіка. Немовля заразився в утробі матері, коли жінка подорожувала по Латинській Америці. Це був перший в Техасі випадок смерті від хвороби, викликаної вірусом Зіка.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2544
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація