Через зростання захворюваності на коронавірус Чорногорія повертається до локдауну

Через зростання захворюваності на коронавірус Чорногорія повертається до локдауну

Associated Press

На найближчий тиждень у країні закриють усе, окрім продуктових магазинів та аптек.

До жорсткого локдауну від сьогоднішнього дня повертається Чорногорія.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 11 березня.

Щонайменше на найближчий тиждень у країні закриють усе, окрім продуктових магазинів та аптек. Громадянам знову забороняють гуляти в парках і виїжджати за межі свого району. Крім того, в країні подовжили термін дії комендантської години.

Посилюють карантинні обмеження і в Італії. В країні закрили салони краси та усі магазини, окрім супермаркетів. Дітей знову повернули на дистанційне навчання.

Тим часом Австрію налякала смерть жінки, яка померла через десять днів після щеплення вакциною від AstraZeneca. Причиною смерті стало порушення процесу згортання крові. Через це в Австрії призупинили використання цілої партії вакцини, але Європейське агентство з лікарських засобів після вивчення цієї ситуації стверджує, що вакцина від компанії не була причиною смерті австрійської громадянки.

Новини світу: у Чорногорії повертаються до жорсткого локдауну

Новини світу: у Чорногорії повертаються до жорсткого локдауну

Водночас у Португалії та Фінляндії офіційно дозволили використання препарату від AstraZeneca для людей старших 65 років.

Як повідомлялося, США заявили, якщо під час вакцинації населення від коронавірусу утворюється надлишок вакцин, то країна готова поділитися ними з іншими державами.