Черга на корону: всі престолонаступники Британії в одній інфографіці

Майбутня дитина принца Гаррі та герцогині Меган буде сьомою у британській лінії престолонаслідування.

Навесні 2019 року у принца Гаррі та його дружини герцогині Сассекської Меган, як очікується, народиться перша дитина. Їхній малюк стане сьомим у британській лінії престолонаслідування. Загалом наступників у черзі нині 19.

Згідно з офіційним протоколом, майбутній новонароджений не отримає звання принца або принцеси, оскільки спадкоємцем престолу мають право стати лише діти та онуки чинного монарха. Втім, у королеви є право зробити виняток, і вона вже одного разу скористалася ним, завдяки чому діти принца Вільяма і Кейт Міддлтон є спадкоємцями престолу.

Тож, згідно з протоколом, майбутня дитина Меган та Гаррі має отримати титул леді Сассекської у разі, якщо народиться дівчинка, або лорда Сассекського – у разі, якщо хлопчик.

Нині першим у черзі на королівський престол перебуває син Єлизавети ІІ принц Чарльз. Другий у черзі – старший син Чарльза та його діти. Як виглядає увесь королівський родинний пазл дивіться у нашій інфографіці: 

Черга на британський престол. Інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, принца Гаррі та Меган Маркл одружилися 19 травня. Святкування відбулося за участі близько 600 офіційно запрошених гостів, а також тисяч британців, які спостерігали за прибуттям Гаррі та Меган до каплиці. На свято не запрошували політичних діячів. 

ВідеоМеган Маркл та принц Гаррі очікують дитину

Поповнення в монаршій родині Британії. Меган Маркл та принц Гаррі - очікують дитину. Про це офіційно повідомив Кенсінгтонський палац. На світ маля має з’явитися в травні. Про чутки навколо вагітності герцогині Сассекської та перший закордонний тур подружжя Меган та Гаррі – дивіться у сюжеті.

Меган Маркл та принц Гаррі очікують дитину

Залиште свій коментар

Вибір редакції