В США декілька тисяч людей побилися в черзі за державною допомогою

В Детройті в багатотисячній черзі за державною допомогою постраждали люди. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Декілька людей отримали травми в результаті тисняви, яка сталася в громадському центрі в Детройті, де міська адміністрація приймала заяви на здобуття державної допомоги у розмірі 3 тис. доларів від людей, що нещодавно втратили житло. Деякі заявники непритомніли або зверталися до лікарів з скаргами на виснаження.

Черга заявників почала формуватися задовго до світанку. На момент відкриття центру число бажаючих отримати допомогу вже досягло декількох тисяч, і в результаті перед будівлею почалася тиснява, яка переросла в бійку. Для заспокоєння громадян до громадського центру були стягнуті поліцейські.

Кожен четвертий житель Детройту працездатного віку втратив роботу. Кількість відчужень житла за борги по іпотеці в місті залишається одним з найвищих в країні. За даними Бюро перепису населення США, кожна четверта сім'я і троє з кожних 10 людей живуть за межею бідності.

За останні декілька днів в Детройті було видано більше 50 тис. заяв на здобуття державної допомоги в рамках програми профілактики безпритульності і переселення громадян. Проте схвалено буде лише 3,5 тис. заявок. Максимальна сума, на яку може розраховувати один заявник, складає 3 тис. доларів.

Для того, щоб відповідати вимогам влади, заявник повинен прожити в Детройті не менше півроку, бути безпритульним не менше року і мати низький або середній рівень доходу. Щорічний дохід заявника не повинен перевищувати 24 850 доларів, максимальний щорічний дохід сім'ї з чотирьох людей – 35 500 доларів.

Крім того, дія програми поширюється на людей, яким загрожує виселення з будинку за борги по іпотеці.

Читайте також:

Боротьба з кризою обійшлася світу в 11 трильйонів доларів

Україна подарувала голодуючим з Ефіопії тисячу тонн пшениці

Жінка на колінах просила в Тимошенко грошей


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: